Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Aria
 
Loading...
Loading...

Aria

3,200ден

  • Фустан изработен од креп и мек тул.
  • Тул со апликација за уште по впечатлив изглед.
  • Впечатлив ракав со ластик на долниот дел.
  • Поставено со мека вискозна постава. 100% вискоза

Одржување на материјалот

  • Рачно перење
  • Сушење на природни услови,закачено на закачалка.
  • Пеглањето е дозволено само на креп материјалот од внатрешната страна додека е влажен. Напомена не се прска дирекно со вода за да се избегне оставање на флеки.
  • Заштитете го фустанот од контакт со остри предмети кои може да остават влакненца

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор,шнола или стегач.

Нема на залиха

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.