Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Alisa
 
Loading...
Loading...

Alisa

3,200ден

  • Ткаенината користена за овој модел е изработена од памук и полиестер што дава поголема трајност, издржливост како и богат изглед.
  • Колан со машна во розе боја.
  • На долниот дел од сукната е додадена мрежна трака за уште покомплетен изглед, како и повеќе слоеви мек тул.
  • Поставено со 100% вискозна постава.
  • Не е подложен на гужвање.

Одржување на ткаенината

  • Рачно перење на максимум 30 степени.
  • Сушење на природни услови, закачено на закачалка.
  • Пеглање на температура до 110 степени(тулот и мрежната трака не се пеглаат).

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор, шнола или стегач.

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.