Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Harmony
 
Loading...
Loading...

Harmony

2,100ден

  • Удобно и лесно фустанче изработено од лен
  • Сечењето на горниот дел е акцент на овој дизајн
  • Сукња со идеално држење на раскошната форма
  • Пуф,догл ракав со набор,на кој е додадена манжетна со бисерно копче.
  • Закопчување на патент,на задниот дел.

Одржување на материјалот

  • Перење на 30 степени.
  • Сушење на природни услови закачено на закачалка,не е препорачливо сушење во машина
  • Пеглање на умерено топла температура
  • Да се заштити од допир со остри предмети за да се избегне појавување на влакненца
Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.