Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Indy White/Rose
 
Loading...
Loading...

Indy White/Rose

2,800ден

  • Фустан од високосјаен нежен сатен.
  • Карнер на горниот дел со совршен пад.
  • Долг ракав со манжетна и бисерно копче.
  • Мека вискозна постава.

Одржување на материјалот

  • Mашинско перење до 30 степени.
  • Сушење на природни услови.
  • Пеглање на умерено топла температура до 110 степени.
  • Напомена: Не се прска директно со вода за да се избегне оставањето флеки.
  • Заштитите го фустанот од контакт со остри предмети кои можат да остават влакненца.

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор, шнола или стегач.

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.