Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Purple Glow
 
Loading...
Loading...

Purple Glow

2,600ден

 • Фустан изработен од  ленен материјал
 • Горниот дел обложен со апликативен тул
 • Јака за едноставен,а впечатлив изглед
 • Долг ракав со ластик
 • Поставено со 100% вискозна постава
  Одржување на материјалот
 • Рачно перење.
 • Сушење на природни услови,закачено на закачалка.
 • Пеглање не е дозволено.
 • Заштитете го фустанот од остри предмети кои можат да направат оштетувања.
  Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор,шнола или стегач.

 

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.