Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
The queen of sparkles blue
 
Loading...
Loading...

The queen of sparkles blue

3,500ден

  • Фустан од висококвалитетен креп сатен и мек тул.
  • Сукња од 4 слоја мек тул и 1 слој тул со апликација за гламурозен изглед.
  • Широк ракав обложен од тул со апликација.
  • Мека вискозна постава.
  • Ткаенината не е подложна на гужвање.
  • Постава 100% Високза.

Одржување на материјалот

  • Рачно перење на максимум 30 степени.
  • Сушење на природни услови, закачено на закачалка.
  • Пеглање е дозволено само на креп сатенот од внатрешната страна додека е влажен. Напомена: Не се прска директно со вода за да се избегне оставањето флеки.
  • Заштитите го фустанот од контакт со остри предмети кои можат да остават влакненца.

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор, шнола или стегач.

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.