Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Mellow dress cream
 
Loading...
Loading...

Mellow dress cream

2,500ден

  • Фустан кој нуди елегантен и впечатлив изглед
  • Фустанот е изработен од 100% памук сатен.Обложено со памучна постава,како ефективен детал е искористен 3D тул со пеперутки.
  • Задниот дел на фустанот е во V израз
  • Закопчувањето е со скриен патент,како и додатни две украсни копчиња
  • Долните делови на карнерите се обложени со трака која дава бујност и гламурозен изглед.
    Одржување на материјалот
  • Рачно перење
  • Сушење на природни услови закачено на закачалка
  • Пеглање е дозволено на деловите кои не се обложени со тул,на ниска температура.

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор,шнола или трака за глава.

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.