Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Amazing Butterfly
 
Loading...
Loading...

Amazing Butterfly

3,100ден

 • Фустан изработен од сатен како основа
 • Горниот дел е обложен со мек 3D тул
 • Долниот дел е направен од повеќе слоеви мек тул и еден слој светкав тул за фантастичен изглед
 • Пуф ракав обложен со 3D тул
 • Машна полнета со памучно полнило
 • Закопчувањето е со скриен патент на задниот дел
  Одржување на материјалот
 • Рачно перење
 • Сушење на природни услови,закачено на закачалка
 • Пеглањето не е дозволено
 • Заштитете го фустанот од остри предмети кои можат да направат оштетувања.
  Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор,шнола или стегач.
Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.