Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
My baby set grey
 
Loading...
Loading...

My baby set grey

2,100ден

Запознајте го нашиот нов My baby set!

  • Волуменозен сет со цветен дезен.
  • Состав на материјал 50% полиестер и 50% памук.
  • Горниот дел е поставен со 100% високозна постава
  • Пуф кратки ракави
  • Сукната е раскошна благодарение на кројот

Одржување на ткаенината:

  • Перење на 30 степени.
  • Фустанчето се суши исклучиво на природни услови, закачено на закачалка
  • Материјалот не е подложен на гужвање
  • Заштитете го фустанот од контакт со остри предмети кои можат да остават влакненца.
Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.