Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Сукња-Alya(Blue)
 
Loading...
Loading...

Сукња-Alya(Blue)

1,800ден

Суќна изработена од мека постава,над која се додадени неколку слоеви мек тул.
На половината е направена со ластик за подобра удобност.Карнерот на долниот дел е главниот акцент за уште по феноменален изглед.

Одржување на ткаенината

  • Перење исклучиво на рака.
  • Се суши на природни услови, закачено на закачалка.
  • Пеглањето не е дозволено на деловите со тул.
  • Заштитите го од контакт со остри предмети кои можат да остават влакненца.
Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.