Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Lola
 
Loading...
Loading...

Lola

3,200ден

  • Елегантен фустан изработен од сатен и најмек тул.
  • Фустанчето е обложено со 100% вискозна постава.
  • Закопчување со скреин патент на задниот дел.
  • Ракави од тул.
    Впечатливи машни на задниот дел изработени од тул.

Одржување на материјалот

  • Рачно перење на максимум 30 степени.
  • Сушење на природни услови, закачено на закачалка.
  • Забрането пеглање на ткаенината.

Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор, шнола или стегач.

Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.