Дома
Chevron Forward
Chevron Forward
Dandelion
 
Loading...
Loading...

Dandelion

1,950ден

 • Фустан изработен од комбинација на сатен и мек тул.
 • Горниот дел е поставен со вискозна постава и обложен со светкав мек тул.
 • Прав ракав со карнер кој дава неодолив изглед.
 • Долниот дел е составен од суќна од сатен кроена глок и дополнителни неколку суќни тул кроени во  глок.
 • Задниот дел има прикачено бујна машна .
 • Закопчувањето е на задниот дел со скриен патент.
  Одржување на материјалот
 • Рачно перење.
 • Сушење на природни услови,закачено на закачалка.
 • Пеглање не е дозволено.
 • Заштитете го фустанот од остри предмети кои можат да направат оштетувања.
  Во цената е вклучен аксесоар по ваш избор,шнола или стегач.
Избриши

Условите за испорака може да ги дознаете во делот КЛИЕНТИ.

Рокот на достава е од 2 до 7 работни дена од моментот кога е направена нарачката и добивте повратен маил за истата. Доставата изнесува 130 денари. Повеќе информации за доставата може да прочитате тука.